V současné době je již dům prodán.

V obci Krmelín se nachází jednopodlažní rodinný dům o velikosti 3+kk, který je nyní ve fází výstavby a je určen k následnému prodeji.

 

Rodinný dům se nachází v blízkosti řadových domů. Upravený jednopodlažní rodinný dům je o velikosti 3+kk má sedlovou střechu a velmi funkční vnitřní uspořádání.
Při vstupu do zádveří je po levici prostorná technická místnost vhodná pro odkládací prostory z chodby je vstup do koupelny, WC, dvou samostatných pokojů a obytné části, kde je obývací část propojena s části kuchyňskou. Z obývacího pokoje je zajištěn východ přes terasové dveře přímo na terasu, kde bude nový vlastník jistě rádi trávit chvíle pohody.

 

Domeček je situován do krásného a klidného prostředí obce Krmelín, která je nedaleko od Ostravy, kde je i zde velmi dobrá dostupnost pomocí autobusové dopravy. Jak se říká je zde vše po ruce. Vše je ještě přiblíženo díky nové příjezdové komunikaci, která je již zprovozněna. V současnosti je možné osobně shlédnout vývoj stavby přímo na místě. V této lokalitě je předáno či probíhá dostavba většiny námi nabízených typových domů, které máme v naší nabídce. (EKONOM 4+1, PRAKTIK 4+1EXCELENT FAMILYŘADOVÉ DOMY, atyp SIESTA). Prohlídka lokality či případná prohlídka konkrétně nabízených domů k prodeji je možná a to na základě sjednané schůzky s našim zástupcem, kde Vám náš obchodní zástupce rád poradí či zodpoví všechny Vaše případné dotazy k výběru domu či pozemkům. 

 

Lokalizace pozemku:

 Krmelín - situace pozemku vč.domu k prodeji 

Krmelín - dům - půdorys 1.NP

Krmelín-Okrajní - půdorys rodinného domu - 1.NP

 

KRMELÍN - OKRAJNÍ

LokalitaKrmelín - Okrajní
Počet parcel1
Výměra pozemku907
Termín realizace

Cena více
prostavěnosti

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt