Akční nabídka

Společnost RD STYL a.s. staví 20. let na trhu, proto jsem pro naše nové klienty připravili příjemné překvapení a to dárek ve formě nové  "KUCHYŇSKÉ LINKY".

Jedná se o kvalitní kuchyňskou linku společnosti SIKO - EASY24. Kuchyňská linka je v trendy designu v německé kvalitě. Je dodávána v lakovaném povrchu ve vysokém lesku v kombinace s dřevo-dekorem dub a s vysoce kvalitním kováním Hettich. Součástí kuchyňské linky jsou i vestavěné spotřebice značky Beko a Mora v černém a nerezovém povrchu. Samozřejmostí je nerezový dřez včetně stojánkové baterie. V rámci stanovené ceny je možné vybírat ze čtyř odstínů povrchu dvířek a desek a za příplatek se dá kuchyň jakkoliv obměnit a doplnit dalšími moderními komponenty.

Tento jedinečný dárek od nás obdrží každý nový klient, který si v období od 1.5.2018 uzavře smlouvu o dílo na výstavbu rodinného domu na klíč (mimo provedení kutil.).Kuchyňskou linku si můžete prohlédnout buď přímo v kuchyňském studiu SIKO, nebo Vám bližší informace ohledně této akce Vám poskytně náš zástupce přímo při osobním jednání, ať už na našem vzorovém domě či v prostorách vedení společnosti, které si můžete domluvit na tel. 603 487 087.

dárek - kuchyňská linkadárek - kuchyňská linkadárek - kuchyňská linkadárek - kuchyňská linka

                                            Dárek

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt