Free cookie consent management tool by TermsFeed O nás – RD STYL

Rodinné domy na klíč pro vás stavíme už 25 let

RD STYL jsme založili v roce 1998 a hned od začátku jsme měli jasno: chceme stavět kvalitní domy tak, aby svým majitelům dobře sloužily a přežily desítky, možná i stovky let. Filozofií a hnacím motorem naší stavební firmy se stala touha po dokonalém, vysoce funkčním domě. Naše stavby rostou díky kvalitním materiálům a pomocí nejnovějších technologií. Každý náš typový dům trvale zdokonalujeme a vylepšujeme tak, aby šel s dobou. Víme, že bydlení představuje v životě jednu z nejvyšších priorit. Naší prioritou je postavit vám skvělý dům.

Image
Image Image

Proč stavět s RD STYL?

Jsme experti na stavbu rodinných domů na klíč, které stavíme výhradně z cihel. Naši odbornost netříštíme jinými stavebními projekty. Typové domy projektujeme sami a ladíme v nich i ty nejmenší detaily, často na přání našich klientů. A tak vznikají vysoce funkční domy, kde každý čtvereční metr má své přesné uplatnění, bez nepotřebných koutů a výklenků.

Icon

Jistota bydlení z cihel

Rodinné domy na klíč stavíme klasickou zděnou technologií. Cihlové domy mají mnohonásobně delší životnost než domy montované. Jejich stavba sice trvá trochu déle, ale přežijí několik generací. Monolitické stropní deska zajišťuje vysokou tuhost celé stavbě, a domy tak snadněji odolají jak přírodním vlivům, tak požárům. S námi získáte příjemný prostor k bydlení: naše domy mají nízké tepelné ztráty, dobře akumulují teplo a mají skvělé akustické vlastnosti.

Icon

Energetická úspora

Zaměřujeme se na nízkoenergetické domy, které vyhovují náročným evropským standardům. Moderní systém zateplení, kompaktní tvar domu i jeho dispozice zaručují výrazné energetické úspory. Umíme zvýšit tepelný odpor zateplovacího systému, a dosahujeme tak nadstandardních izolačních schopností. Topení plynem v našem cihlovém domě vás bude ročně stát zhruba 20 000 Kč. Topení elektřinou Vás vyjde cca na 25 000 Kč.

Icon

Moderní technologie a dodatečné úpravy

Při stavbě rodinných domů na klíč využíváme moderní technologie. Dispozice domu jsou vždy variabilní, přizpůsobíme je přesně vašim potřebám. Víme, že postavit dům není jednoduché, proto vám nabízíme také možnost dodatečných úprav stavby. Každý může změnit názor.

Icon

Bytový architekt zdarma

Dům vám upravíme na míru. Náš bytový architekt vám pomůže doladit nejen interiér a exteriér domu, ale také jeho samotné dispoziční řešení. Služby bytového architekta od nás máte zadarmo. Rádi vás přivítáme v našich vzorových domech, kde si můžete vše důkladně prohlédnout.

Icon

Levněji než svépomocí

Dát se do stavby domu na vlastní pěst a ušetřit zní na první dobrou lákavě. Tak výhodné a jednoduché to ale není. Sami stavíte zcela bez garancí. Pokud nemáte četu stavebních pomocníků, dostatečné finance a zkušenosti, můžete ve svém bydlet klidně i za několik let.

Icon

Pomoc ještě před zahájením stavby

Pomůžeme vám s vyřízením nezbytné legislativy i s dalším komplikovaným zařizováním. Zajistíme vám stavební povolení a postaráme se o kompletní dodávku příslušenství k vašemu domu. Samozřejmostí je také oplocení nebo přípojky inženýrských sítí.

Co o nás říkají naši klienti?

Firmu RD Styl můžeme jen doporučit. Velice kladně hodnotíme rychlost výstavby. Komunikace s firmou byla na jedničku. Dohodnutý termín dokončení výstavby dodrželi. Za nás naprostá spokojenost. Díky společnosti RD STYL se nám splnil sen o vlastním bydlení. DĚKUJEME!

Spolupráce s RD STYL na výborné úrovni. Skvělá komunikace a poradenství. Výhoda možnosti prohlídek vzorových domů.

RD STYL pomáhá

Image

Honzíkova cesta domů

"Honzíkova cesta domů" je komunitní projekt, který se zaměřuje na posílení mezilidských vztahů a podporu sounáležitosti. Cílem projektu je ukázat, jak může spolupráce a vzájemná podpora lidí překonat obtíže a pomoci nám dosáhnout našich cílů. Projekt je založen na společném úsilí lidí, kteří se dobrovolně zapojují, aby pomohli Honzíkovi na jeho cestě domů.

Projekt "Honzíkova cesta domů" nejenže rozvíjí pocit sounáležitosti a spolupráce mezi účastníky, ale také zvyšuje povědomí o důležitosti podpory a pomoci druhým v těžkých životních situacích.

Připravujeme...

Chcete si splnit sen o vlastním bydlení? Napište nám!

info@rdstyl.cz
Úvod