U RD STYL jsme si vybrali čtyřpokojový dům Praktik. Pozemek jsme měli svůj, a tak jsme mohli začít stavět skoro okamžitě. Se vším nám moc pomohli, dokonce nám počkali s plnou platbou, než jsme všechno domluvili s bankou. Pro dům jsme se rozhodli v březnu a už na Vánoce jsme bydleli. Sám bych tomu nevěřil, ale povedlo se. Moc děkujeme!

Jakub D.

Ostrava

Vždycky jsem si myslela, že je pro nás bydlení v domě nedostupné, ale v RD STYL nám ukázali, že to jde. Poradili nám, jak stavbu zafinancovat, a pak už to šlo hrozně rychle. Dokonce nám k tomu na míru přistavěli prostornou garáž, muž je nadšený.

Irena Č.

Karviná

V poměru cena/ výkon jsem vážně spokojený. Máme nízkoenergetický dům a fakt šetříme, protopíme mnohem méně, než ve starém domě, kde jsme bydleli předtím.

Luděk N.

Olomouc

Vše proběhlo bez problémů. Na jaře jsme začli a v listopadu už jsme se stěhovali. Dům nám upravili na míru, sehnali nám obkládačky do koupelny, které nikde sehnat nešlo. Servis super, doporučujeme.

Petr a Radka H.

Jistebník

Bez problémů, doporučujeme. Slušná cena i jednání.

Zbyněk D.

Olomouc

RD styl nám doporučili kamarádi. Prý jde všechno hladce. Nevěřili jsme tomu, ale opravdu jsme bydleli rychle. Dům je krásný a o nic jsme se nemuseli starat. Takhle si představuju dům na klíč.

Pavla L.

Bohuslavice

V RD STYL nám ukázali, že nikdy není pozdě. S manželkou už máme přes padesát, ale dům jsme vždycky chtěli. Děkujeme za pomoc s vyřizováním formalit, sami bychom to řešili fakt dlouho. Navíc jsme dostali kuchyňskou linku zdarma. Jsem vážně spokojený. Děkujeme.

Miroslav K.

Prostějov

Vše ok. Doporučuji. Díky.

Jirka L.

Ostrava

Konečně máme vlastní dům, který je úplně super. Posíláme velké díky a všude vás doporučujeme.

Martin a Lada P.

Krmelín

Náš dům miluju! Nejvíc ten prostor a dispoziční řešení. V kuchyni mám nad dřezem okno, to jsem vždycky chtěla. Nějaké problémy jsme během stavby řešit museli, ale většinou to byly drobnosti, které v RD STYLu hned opravili. Doporučujeme!

Hana M.

Karviná - Ráj