Už jste objevili jinou kvalitu života s RD Styl?

Pak právě pro vás jsme připravili velkou letní soutěž. Pošlete nám nejhezčí fotku vašeho rodinného domu, který jsme pro vás postavili a hrajte o jednu z hodnotných cen. U nás vyhrává opravdu každý!

 

Zapojte se do naší soutěže a zkvalitněte si život s RD Styl už podruhé. Vedle Vašeho nového rodinného domu nyní můžete získat hotovost, kterou využijte na cokoliv. Ať už na dovybavení domácnosti nebo prostě něčeho, co Vás a Vaše blízké potěší.

Kdo se může zúčastnit?

Každý z více než 1250 klientů RD Styl, kterému jsme již postavili rodinný dům.

Jak se lze přihlásit?

Vyplněním níže uvedeného kontaktního formuláře a přiložením fotografie Vašeho domu.

O co se hraje?

1. místo … 100 000,- Kč

2. místo …  20 000,- Kč

3. místo …  10 000,- Kč

Také si říkáte, že jste nikdy nic nevyhráli? S námi máte šanci na hlavní výhru velmi vysokou. A to není vše. Každý, kdo zapojí svůj dům do soutěže, dostane službu HBO GO plnou animáků, seriálů a filmů pro celou rodinu na 2 měsíce zdarma! A kromě toho máte velkou šanci na získání hlavní ceny 100 000,- Kč!

Jak bude soutěž probíhat?

Soutěžní fotografie budeme průběžně vystavovat formou příspěvků na facebookové stránce RD Styl, kde také bude probíhat hlasování. Přihlaste se ke stránce, dejte jí lajk, ať vám nic neuteče a oslovte své příbuzné a známé, ať příspěvek s vaší fotkou lajkujou. Přečtěte si celé podmínky soutěže. Příspěvky, které jsou do soutěže přihlášené si můžete prohlédnout zde. U každého je i přímý odkaz na facebookový příspěvek, který slouží k hlasování.

Kdy bude soutěž probíhat?

Od 22. května do 30. září. 2021

Kdo vyhraje?

Soutěžící, jehož fotka získá během celé doby soutěže největší počet lajků. Hlavní výhru máte opravdu na dosah.

Přihláška do soutěže

(uveřejníme pouze Vaší lokalitu, fotku a popisek)

    (Bez potvrzení podmínek není možné formulář odeslat.)