Připravili jsme speciální soutěž pro nejen naše klienty, kterým jsme za posledních 20 let postavili již 1 273 rodinných domů, ale i pro hlasující.

U nás má šanci na výhru opravdu každý! Tedy jak soutěžící, tak i hlasující. ? Pomozte nám určit vítěze a získejte slevu 100 tisíc na Váš rodinný dům a k tomu i další pěkné ceny!

Kdo se může zúčastnit?

Kdokoliv. Opravdu kdokoliv. Je jedno, jestli jste příbuzný, známý, kolega či kolegyně z práce toho pro jehož rodinný dům na naší stránce soutěže hlasujete nebo se Vám nějaký prostě líbí.

Jak se lze přihlásit?

Vyplňte registrační formulář níže a hlasujte na facebookovém profilu RD STYL formou lajknutí příspěvku se soutěžní fotografií rodinného domu, který vás zaujme. Můžete hlasovat i pro více příspěvků! Nicméně do slosování vstupujete pouze jednou. Doporučujem rovnou i lajknout naši facebookovou stránku, ať vám neuteče žádná důležitá infomace!

O co se hraje?

Jak bude soutěž probíhat?

Soutěžní fotografie jsou průběžně vystavovat formou příspěvků na facebookové stránce RD Styl, kde bude probíhat hlasování. Přihlaste se ke stránce, dejte jí lajk, ať vám nic neuteče a oslovte své příbuzné a známé, ať se také zapojí. Přečtěte si celé podmínky soutěže. Příspěvky, které jsou do soutěže přihlášené si můžete prohlédnout zde. Stačí na zvolenou fotku kliknout a dostanete se přímo na soutěžní příspěvek na Facebooku, kde dáte lajk. Velmi snadné a rychlé.

V jakém termínu soutěž probíhá?

Od 22. května do 30. září.

Kdo vyhraje?

Výherce služby HBO GO a finanční částky 5 000,- Kč určí náhodný los. Slevu 100 000,- Kč na rodinný dům pak získá každý, kdo s námi během doby trvání soutěže uzavře smlouvu o dílo na svůj nový rodinný dům.

Už jste někdy získali 100 000,- Kč tak snadno? 🙂

Přihláška do soutěže

    (Bez potvrzení podmínek není možné formulář odeslat.)