Jsme experti na stavbu rodinných domů na klíč, které stavíme výhradně z cihel. Naši odbornost netříštíme jinými stavebními projekty. Typové domy projektujeme sami a ladíme v nich i ty nejmenší detaily, často na přání našich klientů. A tak vznikají vysoce funkční domy, kde každý čtvereční metr má své přesné uplatnění, bez nepotřebných koutů a výklenků.

7 důvodů proč stavět s RD stylem

Jistota bydlení z cihel

Rodinné domy na klíč stavíme klasickou zděnou technologií. Cihlové domy mají mnohonásobně delší životnost než domy montované. Jejich stavba sice trvá trochu déle, ale přežijí několik generací. Monolitické stropní deska zajišťuje vysokou tuhost celé stavbě, a domy tak snadněji odolají jak přírodním vlivům, tak požárům. S námi získáte příjemný prostor k bydlení: naše domy mají nízké tepelné ztráty, dobře akumulují teplo a mají skvělé akustické vlastnosti.

Energetická úspora

Zaměřujeme se na nízkoenergetické domy, které vyhovují náročným evropským standardům. Moderní systém zateplení, kompaktní tvar domu i jeho dispozice zaručují výrazné energetické úspory. Umíme zvýšit tepelný odpor zateplovacího systému, a dosahujeme tak nadstandardních izolačních schopností. Topení plynem v našem cihlovém domě vás bude ročně stát zhruba 18 000 Kč. Topení elektřinou Vás vyjde cca na 22 000 Kč.

Moderní technologie a možnost dodatečných úprav

Při stavbě rodinných domů na klíč využíváme moderní technologie. Dispozice domu jsou vždy variabilní, přizpůsobíme je přesně vašim potřebám. Víme, že postavit dům není jednoduché, proto vám nabízíme také možnost dodatečných úprav stavby. Každý může změnit názor.

Bytový architekt zdarma

Dům vám upravíme na míru. Náš bytový architekt vám pomůže doladit nejen interiér a exteriér domu, ale také jeho samotné dispoziční řešení. Služby bytového architekta od nás máte zadarmo. Rádi vás přivítáme v našich vzorových domech, kde si můžete vše důkladně prohlédnout.

Levněji než svépomocí

Dát se do stavby domu na vlastní pěst a ušetřit zní na první dobrou lákavě. Tak výhodné a jednoduché to ale není. Sami stavíte zcela bez garancí. Pokud nemáte četu stavebních pomocníků, dostatečné finance a zkušenosti, můžete ve svém bydlet klidně i za několik let. Do našeho rodinného domu na klíč se většinou stěhujete už 7 měsíců od položení první cihly.

Výhodné finanční podmínky

Rodinný dům na klíč u RD STYL vás vyjde řádově o 15 % levněji než typově srovnatelná stavba konkurence. Navíc můžeme začít stavět i v okamžiku, kdy ještě nemáte celou částku na dům k dispozici a čekáte třeba na vyřízení hypotéky. U nás můžete platit postupně tak, jak se dohodneme. Věříme vám. Cena domu je vždy konečná se vším všudy.

Pomoc ještě před zahájením stavby

Pomůžeme vám s vyřízením nezbytné legislativy i s dalším komplikovaným zařizováním. Zajistíme vám stavební povolení a postaráme se o kompletní dodávku příslušenství k vašemu domu. Samozřejmostí je také oplocení nebo přípojky inženýrských sítí.

Když bydlet, tak v RD stylu!