Moderní a pohodlné bydlení
na dosah ruky

Naše typové domy trvale ladíme tak, abyste se v nich cítili opravdu dobře. Přizpůsobujeme je aktuálním požadavkům, a proto se v nich odráží naše dlouholeté zkušenosti i nejnovější technologie. S námi postavíte hrubou stavbu i luxusní patrový dům. Stačí si vybrat.

Prohlédnout domy

Moderní a pohodlné bydlení na dosah ruky

Nejoblíbenější domy

Největší popularitu si získal náš typový dům EKONOM 4+1. Poměr cena/výkon je u něj prostě neodolatelný. Mezi oblíbené domy patří také podkrovní dům OPTIMAL PLUS 4+1 nebo dvoupodlažní RODINA.


Hrubé stavby

Stačí vám pouze hrubá stavba? My vám nahrubo postavíme naše typové domy EKONOM 4+1, OPTIMAL PLUS, PRAKTIK 4+1 nebo PRAKTIK 5+1.


Domy do 2 000 000 Kč

V této kategorii najdete cihlové domy v našem standardním provedení. Dostatek místa a promyšlené vnitřní dispozice uspokojí i početnější rodinu. Nejlevněji pořídíte typový dům OPTIMAL 3+1.


Domy do 2 500 000 Kč

Pokud máte opravdu hodně dětí, nebo domácích mazlíčků, jsou pro vás tyhle domy jako stvořené. Rozhodovat se můžete mezi klasickým tvarem domů PRAKTIK a domem s rovnou střechou TREND.


Domy do 3 000 000 Kč

Domy v této kategorii přináší ještě více prostoru. A mají garáž. V kombinaci s upravenou zahradou či pozemkem budou vypadat opravdu luxusně. Zkuste třeba PRAKTIK XL.


Domy nad 3 000 000 Kč

Bydlení jako na americkém ranči. Domy ATRIUM, RODINA PLUS nebo EXCLUSIVE PLUS jsou, co se týče prostoru, opravdu velkorysé.