Velmi prostorný rodinný dům PRAKTIK XL má klasický půdorys a osvědčenou dispozici a je určený pro ty, kteří už v základní sestavě počítají s bytelnou garáží a větším prostorem v obytném patře. Tento cihlový dům se zároveň výborně hodí pro specifické pozemky, protože jeho osazení je hodně variabilní. Jde dobře natáčet na různé světové strany a snadno se přizpůsobí příjezdovým cestám. Garáž můžeme na vaše přání rozšířit, a to až do velikosti dvojgaráže. S větší garáží narůstá také velikost pokojů nad garáží.

V přízemí se nachází rozlehlý obývací pokoj s jídelnou, která volně přechází ve světlou kuchyň s velkorysým pracovním prostorem. Dole najdete také WC, místnost na domácí práce, kam lehce umístíte pračku, a dvě praktické komory. Nahoře se nachází celkem tři pokoje: prostorná ložnice, menší pokojík a obrovský pokoj, který lze případně po domluvě rozdělit na dva. Koupelna a WC jsou v patře samostatně.

Potřebujete spíše méně prostoru?

Jestli je pro vás tento cihlový dům příliš velký, zkuste o něco menší PRAKTIK 4+1. Ten skvěle splňuje požadavky na bydlení rodin se třemi až čtyřmi členy.

Váháte se stavbou? Přijďte si prohlédnout naše VZOROVÉ DOMY a přesvědčte se sami.

Půdorys