Free cookie consent management tool by TermsFeed Vzorové domy – RD STYL
Image

Vzorové domy

Navštivte naše vzorové rodinné domy a přesvědčte se na vlastní oči, jaké domy stavíme a kterak jsou dispozičně řešeny. Rádi vás provedeme, vysvětlíme vše potřebné a názorně vám ukážeme, jak můžeme návrh i realizaci domů přizpůsobit na míru vašim požadavků tak, abyste v něm našli opravdový domov.

Momentálně můžeme v Ostravě navštívit následující vzorové domy:

  • NA FARSKÉM / REZIDENCE POLANKA
  • OPTIMAL 5+1

NA FARSKÉM / REZIDENCE POLANKA

4+1

Tento vzorový dům byl otevřen v srpnu 2023 a jedná se o dům, který bude v počtu 8ks vystavěn v rámci projektu Hrabová II. a bude taktéž použit u projektu Rezidence Polanka. Dům je navržen s dispozicí 4+1 a budoucí majitelé mohou využívat také garáž, která je s domem neprůchozí. Samotný dům má přízemí, kde jsou společenské místnosti vč. kuchyně a následně 1. NP, kde se nacházejí obytné pokoje.

Vzorový dům najdete v Ostravě-Hrabové.

Detail vzorového domu

OPTIMAL 5+1

5+1

Rodinný dům OPTIMAL 5+1 disponuje obytným podkrovím. Nachází se tu jedna podkrovní místnost a malá půda. Z půdy si sami můžete zřídit další pokoj. V přízemí najdete obývací pokoj s dveřmi na terasu. Ten je propojený se světlou kuchyní a jídelnou. Dvě ložnice, velká koupelna a technická místnost doplní vaše pohodlné bydlení. Koupelna a WC jsou oddělené.

Vzorový dům najdete v Ostravě-Hrabové.

Detail vzorového domu

Chcete si splnit sen o vlastním bydlení? Napište nám!

info@rdstyl.cz
Úvod