Free cookie consent management tool by TermsFeed Rezidence Olešná – RD STYL

Rezidence Olešná

Počet domů: upřesníme / Zahájení výstavby: upřesníme / Dokončení výstavby: upřesníme

Popis developerského projektu

Málokdo z okolí Frýdku-Místku nezná přehradu Olešná. Město během posledních pár let vybudovalo v těsném sousedství campu hned několik turistických lákadel. Ať už krytý a venkovní aquapark, multifunkční dětské hřiště nebo téměř 4,5 km dlouhý okruh kolem přehrady, kde si na své přijdou chodci, běžci, cyklisté i inline bruslaři….

A my si dovolujeme představit Vám nový projekt, který v této lokalitě v brzké době začneme budovat. Jedná se o výstavbu 8 viladomů o 4 bytech na ulici Kvapilova. Ta je vzdálena jen 0,7 km od Aquaparku Olešná, 1 km od obchodních řetězců TESCO a OBI, cca 250 m od zastávek MHD Příborská, Palkovická nebo Olešná. Celý projekt bude řešen jako rezidenční bydlení v oploceném areálu s vjezdovou bránou s dostatkem parkovacích míst a nádherným výhledem na Lysou Horu. Prozatím je k dispozici vizualizace, kterou budeme v průběhu výstavby doplňovat fotkami fyzického stavu. Financování máme zajištěno za aktuálně nejvýhodnějších podmínek developerských projektů.

Pokud tedy hledáte klidné bydlení ve Frýdku-Místku, s krásným výhledem na Beskydy, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám sdělím více informací, případně Vás provedu místem, kde se rezidence bude nacházet……. Líbilo by se vám bydlet blízko Beskyd?

Vizualizace

Umístění projektu

Zaujal vás tento projekt? Napište nám!

info@rdstyl.cz
Úvod