Free cookie consent management tool by TermsFeed Domy na klíč – RD STYL
Cover

Domy na klíč

Jsme experti na stavbu rodinných domů na klíč, které stavíme výhradně z cihel. Naši odbornost netříštíme jinými stavebními projekty. Typové domy projektujeme sami a ladíme v nich i ty nejmenší detaily, často na přání našich klientů. A tak vznikají vysoce funkční domy, kde každý čtvereční metr má své přesné uplatnění, bez nepotřebných koutů a výklenků.

Naše typové domy trvale ladíme tak, abyste se v nich cítili opravdu dobře. Přizpůsobujeme je aktuálním požadavkům, a proto se v nich odráží naše dlouholeté zkušenosti i nejnovější technologie. S námi postavíte hrubou stavbu i luxusní patrový dům. Stačí si vybrat.

Jak výstavba domu na klíč probíhá?

1

Financování

Na vyřízení hypotéky nemusíte zůstat sami. Nabízíme vám zdarma služby hypotečního makléře, se kterým úzce a dlouhodobě spolupracujeme. Se stavbou na klíč můžeme začít už v okamžiku, kdy ještě čekáte na peníze z banky.

2

Stavební projekt

Zpracujeme vám kompletní projektovou dokumentaci, kterou potřebujete k udělení stavebního povolení. Dokumentace obsahuje všechny nutné údaje o výškovém osazení budovy, a to vč. základové desky.

3

Stavební povolení

Stavební povolení si buď zajišťujete sami, anebo si tuto službu objednáte u nás. My pak zařídíme vše, co je potřeba. Pokud se domluvíme na zajištění z naší strany, tak vše probíhá mnohem rychleji a bez zbytečných starostí.

4

Zahájení stavby

Po udělení stavebního povolení předáte staveniště nám (je potřeba pro nás zajistit přísun vody a elektřiny). Po celou dobu výstavby máte přístup ke stavebního deníku a také na samotnou stavbu.

5

Předání stavby a kolaudace

Jakmile máme vše hotovo tak, jak jsme se domluvili ve smlouvě, předáme vám klíče od vašeho nového domova. Společně s klíči dostanete také všechny doklady potřebné ke kolaudaci.

6

Dokončovací práce a reklamace

Dům vám předáme formou předávacího protokolu a zároveň provedeme zápis do stavebního deníku, který komentuje případné drobné nedostatky. Zjištěné nedokonalosti obratem řešíme. Jestliže závadu objevíte až v průběhu užívání domu, můžete ji kdykoli reklamovat v rámci záruky na dílo.

Typy domů

Chcete si splnit sen o vlastním bydlení? Napište nám!

info@rdstyl.cz
Úvod