“Osvědčený projekt, perfektní spolupráce s firmou.”

 

Tomáš V., RD typ Rodina

Brušperk

“Praktické uspořádání vnitřních prostor, snadné začlenění do zahrady, klasický venkovní design s možností individuálního umístění garáže, terasy, atd.”

Zbyněk M., RD typ Rodina

Praha

Na domě se mi líbí použité a osvědčené materiály, kvalita zpracování, design domu. Na spolupráci s firmou RD Styl si cením komunikaci při realizaci stavby, dodržování termínů a podmínek a rychlé řešení jakýchkoliv podnětů.”

Michal H., RD typ Rodina

Hradec nad Moravicí

Manželé Harokovi – zkušenosti s firmou RD STYL

Optimal Plus 5+1 p.Tamašová

Karviná

V Karviné Mizerově bylo během 3let postaveno a předáno do užívání 12 řadový domů.

Karviná Mizerov

Mezi nejpovedenější lokality patří bezpochyby Krmelín. Zde bylo společností RD STYL postaveno 11 řadových a 13 rodinných domů.

Krmelín, Okrajní

V obci Velká Polom bylo postaveno a předáno 12 řadových domů. Místo, které zarůstalo křovím a vysokou trávou bylo změněno k nepoznání v pohodové bydlení s dobrou dostupností a blízkostí všech potřebných služeb, které obec nabízí.

Velká Polom

Díky RD STYL jsme si mohli splnit sen “Vlastní bydlení se zahrádkou”. Výstavba probíhala v klídku  a brzy jsme se stěhovali do vlastního. Posuďte sami, jestli se domeček povedl. Za mě určitě “ANO”. Ještě jednou velký dík a spoustu dalších spokojených stavebníků.

Miroslav S., RD typ Rodina

Karviná Mizerov

V RD STYL nám ukázali, že nikdy není pozdě. S manželkou už máme přes padesát, ale dům jsme vždycky chtěli. Děkujeme p. Jiřímu za pomoc s vyřizováním formalit, sami bychom to řešili fakt dlouho. Jsme vážně spokojení.

Jaroslav a Anna R., RD typ Optimal Plus 4+1

Karviná Mizerov