Manželé Harokovi – zkušenosti s firmou RD STYL

Optimal Plus 5+1 p.Tamašová

Karviná

V Karviné Mizerově bylo během 3let postaveno a předáno do užívání 12 řadový domů.

Karviná Mizerov

Mezi nejpovedenější lokality patří bezpochyby Krmelín. Zde bylo společností RD STYL postaveno 11 řadových a 13 rodinných domů.

Krmelín, Okrajní

V obci Velká Polom bylo postaveno a předáno 12 řadových domů. Místo, které zarůstalo křovím a vysokou trávou bylo změněno k nepoznání v pohodové bydlení s dobrou dostupností a blízkostí všech potřebných služeb, které obec nabízí.

Velká Polom

Díky RD STYL jsme si mohli splnit sen “Vlastní bydlení se zahrádkou”. Výstavba probíhala v klídku  a brzy jsme se stěhovali do vlastního. Posuďte sami, jestli se domeček povedl. Za mě určitě “ANO”. Ještě jednou velký dík a spoustu dalších spokojených stavebníků.

Miroslav S., RD typ Rodina

Karviná Mizerov

V RD STYL nám ukázali, že nikdy není pozdě. S manželkou už máme přes padesát, ale dům jsme vždycky chtěli. Děkujeme p. Jiřímu za pomoc s vyřizováním formalit, sami bychom to řešili fakt dlouho. Jsme vážně spokojení.

Jaroslav a Anna R., RD typ Optimal Plus 4+1

Karviná Mizerov

Jen chválíme. Vyšli nám ve všem vstříc. Stěhovali jsme se dokonce dříve než jsme měli. Je důležitá volba firmy, u konkurence jsme zaplatili statisíce a byli jsme málem bez domova. Vše dobře dopadlo. Vánoce 2018 jsme strávili v novém. Teď už čekáme na jaro, abychom si upravili terén kolem domu.

Katrin T., RD typ Optimal Plus 4+1

Karviná

Vše proběhlo bez problémů. Na jaře jsme začali a v listopadu už jsme se stěhovali. Dům nám upravili na míru, sehnali nám obkládačky do koupelny, které nikde sehnat nešlo. Servis super, doporučujeme.

Jaromír a Silvie D., řadový dům

Karviná

Při naší snaze o bydlení jsme se setkali s mnoha firmami s velice špatnými zkušenostmi. V domě od RD STYL jsme spokojení. Jediná výtka je, že se měl dům postavit o něco výše nad terén.

Martin a Helena R., RD typ Excelent Family

Raduň