Rodinné domy na klíč pro vás stavíme už 20 let

RD STYL jsme založili v roce 1998 a hned od začátku jsme měli jasno: chceme stavět kvalitní domy tak, aby svým majitelům dobře sloužily a přežily desítky, možná i stovky let. Filozofií a hnacím motorem naší stavební firmy se stala touha po dokonalém, vysoce funkčním domě. Naše stavby rostou díky kvalitním materiálům a pomocí nejnovějších technologií. Každý náš typový dům trvale zdokonalujeme a vylepšujeme tak, aby šel s dobou. Víme, že bydlení představuje v životě jednu z nejvyšších priorit. Naší prioritou je postavit vám skvělý dům.

O vaši stavbu se postaráme: náš tým i zázemí k vašim službám

Vy chcete bydlet, my umíme stavět domy. V Moravskoslezském a Olomouckém kraji jsme jich předali už více než 1200. S námi můžete bydlet rychle, máme dostatečné výrobní kapacity i tým odborníků, kteří se vašemu domu budou věnovat naplno. Naši lidé působí ve stavebnictví už mnoho let a někteří z nich si své zkušenosti přiváží i ze zahraničí. Všechno u nás jde jako na drátkách: jsme hrdí na vlastní projekční oddělení, bytové architekty i tým, který realizuje samotnou stavbu. Díky našim externistům vám dokážeme pomoci se stavebním povolením či s jinou složitou legislativou. Pracujeme pro vás a vaše spokojené bydlení.

Postavíme vám dům od A do Z:  z kvalitních materiálů a s úpravami na míru

Naše domy mluví za nás. Vždy dbáme na to, abychom vám nabídli, co nejlepší řešení. Zaměřujeme se také na nízkoenergetické domy, které odpovídají náročným evropským standardům, a to jak moderním systémem zateplení, tak kompaktním tvarem domu a jeho dispozicemi. Dům vám upravíme na míru: podle vašich představ doladíme nejen interiér a exteriér domu, ale také jeho samotné dispoziční řešení. Rádi vás přivítáme v našich vzorových domech, kde si můžete vše důkladně prohlédnout.

Podívejte se, kdo pro vás pracuje